Простой способ

вернуть ваши налоги!

Čeka konvertācija

LABĀKAIS VEIDS ASV NODOKĻU ČEKA KONVERTĀCIJAI!

Ja esat atguvis ASV nodokļus pats vai ar kādas citas kompānijas palīdzību un saņēmis nodokļu čeku no ASV nodokļu biroja, mēs esam labākais risinājums, lai Jūs to konvertētu valūtā 10 darba dienu laikā!

Ja jūs piesakaties nodokļu atmaksai, izmantojot RT Tax, jums nav jāuztraucas par čeka konvertāciju, atmaksa jums tiks nosūtīta uz Payoneer virtuālās kartes kontu.

Kā tas notiek?

1. Reģistrējieties kontam, noklikšķinot uz zemāk esošās sadaļas “Konvertē savu USD čeku”.

No sākuma Jums ir jāizveido savs konts, aizpildot personīgo informāciju un jāpievieno nepieciešamie dokumenti. Pēc tam, kad būsim pārbaudījuši un apstiprinājuši jūsu dokumentus un informāciju, jums būs jāturpina reģistrācija un jāizveido Payoneer Virtual Master Card konts.

2. Nosūtiet čeku mums.

Tiklīdz esat pabeidzis pieteikumu Payoneer Virtual Master Card kontam, mēs varam sākt jūsu čeka apstrādi. Lūdzu, nosūtiet čeku uz adresi, kas norādīta jūsu personīgajā kontā, vai iesniedziet to mūsu pārstāvjiem. Pakalpojuma cena ir atkarīga no dzīvesvietas valsts, tāpēc, pabeidzot reģistrēšanos, cenu redzēsiet verifikācijas veidlapā un pakalpojuma līgumā.

3. Izveidojiet Payoneer Virtual Master Card kontu.

Tiklīdz Jūsu konts ir ticis apstiprināts no mūsu puses, lūdzu, ielogojieties un turpiniet ar Payoneer Virtual Master Card konta izveidi.

Svarīgi: neveidojiet Payoneer kontu pats, tas ir jāatver, izmantojot mūsu īpašo saiti, kas tiks izveidota procesa laikā, un jūs to atradīsit ienākot savā kontā.
 

Vai esat saņēmis čeku nesaistītu ar nodokļu atmaksu?


Ja esat saņēmis čeku no sava iepriekšējā darba devēja, “stimulus” vai arī jums ir kāds cits čeks, kas ticis izsniegts ASV, mēs varam jums palīdzēt arī šī čeka konvertāciju. Šāda čeka konvertācija aizņems līdz 30 dienām. Lūdzu, izpildiet to pašu procedūru un nospiediet pogu zemāk, lai reģistrētos čeka konvertācijai.