Nodokļu atmaksa no Norvēģijas

Vai vēlaties uzzināt, cik daudz jūs varat saņemt atpakaļ? Izmantojiet nodokļu kalkulatoru

Bieži uzdotie jautājumi

Vai es varu atgūt visus nodokļus no Norvēģijas?
Atgūstamais apmērs ir atkarīgs no tādiem faktoriem kā: samaksātie nodokļi, darba periods un gūto ienākumu apmērs. Visus nodokļus ir iespējams atgūt tikai tad, ja atbilstat nodokļu biroja nosacījumiem.
Cik ilgu laiku aizņems nodokļu atmaksa?
Nodokļu atgūšana no Norvēģijas parasti aizņem 3-6 mēnešus, atkarībā no Norvēģijas nodokļu biroja noslodzes. Kad mēs saņemsim Jūsu dokumentus, mēs tos izskatīsim un sagatavosim Jūsu ienākuma nodokļa deklarāciju. Apstrādātos dokumentus nosūtīsim uz Norvēģijas nodokļu biroju iespējami īsākā laikā.
Kas man jādara, ja man nav visi nepieciešamie dokumenti?
Pat ja Jums nav visi nepieciešamie dokumenti, Jūs varat pieteikties nodokļu atgūšanas procesam. Mēs pieprasīsim Jūsu darba devējam nepieciešamos dokumentus.
Kāda ir komisijas maksa?
RT Tax neietur priekšapmaksu vai slēptas maksas, tas ir bez maksas, lai sazinātos ar mums un uzsāktu nodokļu atgūšanas procesu. Komisijas maksa tiek maksāta tikai tad, kad nodokļu atgūšanas process ir noslēdzies.

Maksa par Norvēģijas nodokļu atgūšanu ir atkarīga no summas, ko ir iespējams atgūt: 16% no atgūstamās summas, taču ne mazāk kā 890 NOK.
Ja Jums ir nepieciešams iegūt Arsoppgave formu, tad papildu pakalpojuma maksa ir 150 NOK.

Bērna pabalsta pieteikšans pakalpojuma maksa ir 120 eiro. Ja Jūs piesakaties par diviem vai vairāk bērniem, maksa par katru nākamo bērnu ir 90 eiro.
Par kuriem gadiem es varu saņemt nodokļu atgūšanu?
Nodokļus no Norvēģijas var atgūt par pēdējiem 4 gadiem.

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam

Sūtīt