Nodokļu atmaksa no Nīderlandes

Vai vēlaties uzzināt, cik daudz jūs varat saņemt atpakaļ? Izmantojiet nodokļu kalkulatoru

Nulles deklarācijas iesniegšana

Ja esat saņēmis ziņojumu no nodokļu iestādes par deklarācijas iesniegšanu vai esat saņēmis deklarācijas veidlapu, Jums obligāti jāiesniedz deklarācija līdz nodokļu iestādes norādītajam termiņam.

Par laikā neiesniegtu deklarāciju nodokļu iestāde Jums piemēros soda naudu, kuras apmērs ir sākot no EUR 220.

Ja šajā laikā neesat strādājis Holandē, mēs aizpildīsim „Nulles deklarāciju” un nodokļu iestādei vairs nebūs jautājumu.

Ja šajā laikā esat samaksājis par maz nodokļu, Jums būs jāsamaksā parāds, kad nodokļu iestāde izsniegs parāda lapiņu uz Jūsu vārda.

Nepieciešamie dokumenti:

|pases vai personas apliecības kopija;
|Jaaropgave* veidlapas vai pēdējie algu aprēķini** no katras darbavietas, ja Jūs šajā laikā strādājāt Holandē;
|Soffi nummer – sociālās apdrošināšanas numurs (ja Jums nav dokumenta, bet ir zināms numurs, ierakstiet to reģistrācijas veidlapā);

Ilgums: nodokļu atmaksas procedūra vidēji aizņem 90–180 dienas no informācijas un visu nepieciešamo dokumentu iesniegšanas RT TAX.

*Jaaropgave ir darba devēja izdots dokuments. Tajā ir sniegta visa informācija par Jūsu darba algu un samaksātajiem nodokļiem. Jaaropgave ir jābūt izdotai taksācijas gada beigās. Jaaropgave veidlapas meklēšana papildus maksā EUR 20.

**Pēdējais algas aprēķins ir dokuments par Jūsu gūtajiem ienākumiem un samaksātajiem nodokļiem, kuru Jums izsniedz darba devējs, katru reizi izmaksājot algu. Pēdējā algu aprēķinā tiek sniegta visa informācija par Jūsu ienākumiem un samaksātajiem nodokļiem no darbā stāšanās brīža vai no taksācijas gada sākuma.

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam

Sūtīt