Nodokļu atmaksa no ASV

Vai vēlaties uzzināt, cik daudz jūs varat saņemt atpakaļ? Izmantojiet nodokļu kalkulatoru

Bieži uzdotie jautājumi

Kā tiek veikts atgūstamās summas aprēķins?
ASV nodokļu birojs piemēro progresīvo nodokļu sistēmu. Atgūstamā summa ir atkarīga no kopējiem ieņēmumiem un ieturētajiem nodokļiem attiecīgajā gadā. Jo lielākā apmērā esat pārsniedzis neapliekamo minimumu, jo mazāku summu ir iespējams atgūt. Ja vēlaties uzzināt aptuveno atgūstamo summu no ASV, izmēģiniet mūsu kalkulatoru.
Cik ilgu laiku aizņems nodokļu atmaksa?
Nodokļu atgūšanas process no ASV sākas pēc taksācijas gada beigām, no 1.februāra. RT Tax kompānija aizpildīs un nosūtīs nodokļu atgūšanai paredzētos dokumentus ASV nodokļu birojam iespējami īsākā laikā. Pēc tā nodokļu atgūšanas ilgums ir atkartīgs no ASV nodokļu iestādēm. Vidēji nodokļu atgūšanas process ilgst 3-5 mēnešus.
Es saņēmu tikai daļu no summas. Kādēļ?
Valsts un štata nodokļu atgūšanu izskata dažādas institūcijas. Līdz ar to valsts un štata atmaksas tiek izsniegtas atsevišķi.
Ko iesākt, ja man nav visi nepieciešamie dokumenti?
Pat ja Jums nav pēdējā algas lapiņa(as) vai W-2 forma(s) – Jūs varat pieteikties nodokļu atgūšanas procesam. Mēs palīdzēsim Jums iegūt iztrūkstošos dokumentus.
Kas ir mainījies pēc 2018. gada nodokļu reformas?
Kā daudzi no Jums, iespējams, jau dzirdējuši, ASV ir notikusi nodokļu reforma, kas ietekmēs nodokļu atmaksas apmērus personām, kuras strādājušas ASV 2018. gadā. Sakarā ar šīm izmaiņām nodokļu sistēmā, federālās kompensācijas summas būs zemākas kā līdz šim, tomēr lielākajai daļai klientu joprojām būs iespējama nodokļu atmaksa. Spiediet šeit plašākai informācijai.
Mēs aicinām Jūs visus pieteikties un iesniegt dokumentus nodokļu atmaksai!

Nevarat atrast atbildi? Uzdodiet mums jautājumu šeit

Jautājumu varat uzdot, norādot informācju zemāk. Darīsim visu, lai atbildētu cik vien ātri iespējam

Sūtīt