Vienkāršs veids, kā atgūt pārmaksātos nodokļus

Reģistrējieties tūlīt, tas aizņems tikai dažas minūtes

Par mums

RT Tax piedāvā atgriezt pārmaksātos nodokļus cilvēkiem, kuri strādāja ASV, Lielbritānijā, Īrijā, Norvēģijā, Holandē, Vācijā, Dānija vai Austrijā!

RT Tax ir 2000. gadā dibināta kompānija, kura šobrīd ir viena no vadošajām Nodokļu atgriešanas kompānijām pasaulē, kas darbojas apmaiņas programmu dalībnieku labā. Šobrīd mums ir vairāk nekā 400 pārstāvju 40 valstīs. Mēs esam apkalpojuši jau vairāk kā 250 000 klientus un šis skaitlis ar katru gadu pieaug.

RT Tax ir attīstījusi augsta līmeņa un kvalitātes klientu apkalpošanas shēmu. Pieredzējušie RT Tax darbinieki ir gatavi piedāvāt profesionālas konsultācijas. Nodibinātās attiecības ar Nodokļu institūcijām un nodokļu konsultantiem nodrošina visuzticamāko nodokļu atgriešanas procesu.

Mēs piedāvājam:

Profesionāli pakalpojumi un pieredze. Pateicoties ciešai sadarbībai ar ārvalstu nodokļu institūcijām, RT Tax nodrošina ātru un efektīvu ienākuma nodokļa atmaksu. Mēs sadarbojamies ar sertificētiem nodokļu sagatavošanas speciālistiem.

Vienkārša pieteikšanās procedūra un sekošana TIEŠSAISTĒ. RT Tax ir attīstījusi Internetā izvietotu programmatūru, kura ļauj klientiem pieteikties un sekot līdzi atgriešanas procesam, kā arī sazināties ar nodokļu speciālistiem TIEŠSAISTĒ!

Lieliska klientu apkalpošana. Ar mums var sazināties pa telefonu, e-pastu, kā arī reālajā laikā. RT Tax personāls ir vienmēr gatavs sniegt profesionālas konsultācijas nodokļu atgriešanas jautājumos.

Iespējamās zemākās pakalpojumu cenas. Nekādu avansa vai slēpto maksu. Mūsu klienti saņem augstākās likumīgi iespējamās atgriezto nodokļu summas iespējami īsākā laika posmā un par ļoti atbilstošu cenu.