Ērtākais veids
kā atgūt samaksātos nodokļus!
Tāl.nr: +37127757221
Email: info@nodokluatgriesana.lv
Izvēlieties jūsu valodu:

Nepieciešamie dokumenti


Lai uzsāktu nodokļu atgūšanas procedūru, jums būs nepieciešami šādi dokumenti:

1. Jūsu pases vai identifikācijas kartes kopija;
2. Jaaropgave* veidlapas vai pēdējā algas lapa** no katras darba vietas;
3. Jūsu BSN/SOFI numurs (BSN/Sofi Nummer) - sociālās apdrošināšanas numurs (ja Jums nav šī dokumenta, bet numuru zināt, vienkārši norādiet to reģistrācijas formā).

 

Svarīgi: Nepieciešams paziņojums par gūtajiem ienākumiem dzimtenē (ja piesakaties par 2015, 2016, 2017 un/vai 2018 gadu nodokļu atmaksai).

 

Lejuplādējiet šo dokumentu šeit:

2018 gads

2017 gads

2016 gads

2015 gads

Dokumenta skaidrojums

 

Izdrukātā formātā ar šo dokumentu jādodas uz Valsts Ieņēmumu Dienestu (VID). Jums ir jāaizpilda un jāparaksta formas pirmā lapa. VID darbiniekam ir jālūdz aizpildīt otro lapu, parakstīt un apliecināt to ar zīmogu. Šajā formā ir jauzrāda tikai Jūsu gūtie ienākumi Latvijā. Pēc dokumenta aizpildīšanas lūdzam mums nosūtīt dokumenta orģinālu.

 

Izņēmums: Paziņojums par Jūsu gūtajiem ienākumiem nav nepieciešams, ja Jūsu ienākumi Latvijā pārsniedz 10% no jūsu kopējiem ienākumiem (Holandē un Latvijā kopā).
 

PIEZĪME: Ja Jums nav visu nepieciešamo dokumentu – nekādu problēmu! Jūs vēl aizvien varat pieteikties, lai saņemtu ienākuma nodokļu atmaksu! Trūkstošos dokumentus mēs iegūsim Jūsu vietā!

*Jaaropgave veidlapu izsniedz jūsu darba devējs. Tajā ir informācija par jūsu algu un ieturētajiem nodokļiem. Šo veidlapu darba devējs izsniedz janvārī vai februārī par iepriekšējo taksācijas gadu.

**Pēdējā algas lapa ir documents, kurā ir informācija par saņemtajiem ienākumiem un nomaksātajiem nodokļiem un kuru darba devējs izsniedz katru reizi, izmaksājot Jums algu.

 


Reģistrācija

Uzsāciet savu pārmaksāto nodokļu atmaksu kopā ar RT TAX - nodokļu iestāžu pilnvaroto pārstāvi. Mēs nokārtosim visas formalitātes Jūsu vietā.

Nosūtīt
Kalkulators
Uzzini savu atmaksājamo summu. Jums būs nepieciešamas tikai dažas minūtes!
Cik daudz es varu atgūt?
 
 
Kontakti:

Martas iela 5, 8. kab.,
Rīga, LV - 1011
LATVIA
Tālruņa nr.:+37127757221
info@nodokluatgriesana.lv
www.nodokluatgriesana.lv

 
Nodokļu atgriešanas dokumentu pakete

Lejupielādējiet dokumentu paketi , aizpildiet nepieciešamos laukus, uzsāciet savu pārmaksāto nodokļu atgriešanu.

Nākamais